O nas

 

foto-beta-bugala-musiatowicz-01-001

Dr n. med. Beata Bugała-Musiatowicz

jest absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Wydział Lekarski – kierunek lekarski ukończyła w 1996 roku, a dwa lata później kierunek stomatologiczny. W latach 1998 – 2013 była pracownikiem naukowym i dydaktycznym Zakładu Ortodoncji Uniwersytetu Medycznego przekazując swoją wiedzę i doświadczenie jako asystent i wykładowca. Tytuł doktora nauk medycznych uzyskała w 2002 roku, a tytuł specjalisty z zakresu ortodoncji w 2009 roku.
Jest autorem i współautorem publikacji naukowych i doniesień zjazdowych. Od lat bierze udział w licznych szkoleniach i zjazdach naukowych w kraju i za granicą stale rozwijając i doskonaląc swoje umiejętności.

foto-paulina-kiziewicz-01-001

Lek. dent. Paulina Kiziewicz

jest absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku na wydziale lekarsko-dentystycznym. W 2014 roku rozpoczęła specjalizację z dziedziny ortodoncji, a także pracę na stanowisku asystenta w Zakładzie Ortodoncji Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Stale podnosi swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w specjalistycznych kursach z dziedziny ortodoncji.

foto-beata-tochwin-01-001

Beata Tochwin – dyplomowana higienistka stomatologiczna

Laureatka II Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Asystentek i Higienistek Stomatologicznych oraz Finalistka I Ogólnopolskiej Olimpiady wiedzy z higieny stomatologicznej i promocji zdrowia jamy ustnej. W pracy zawodowej zajmuje się asystowaniem przy zabiegach ortodontycznych, udziela profesjonalnego instruktażu higieny jamy ustnej oraz wykonuje zabiegi profilaktyczno- lecznicze.

foto-Ewelina-malinowska-01-001

Ewelina Malinowska – dyplomowana higienista stomatologiczna

Finalistka I Ogólnopolskiej Olimpiady wiedzy z higieny stomatologicznej i promocji zdrowia jamy ustnej. Stomatologia jest jej pasją, którą może rozwijać w swojej codziennej pracy a nowe rozwiązania i techniki pracy na rynku stomatologicznym nie są dla niej tajemnicą. Największą radość daje jej właśnie uśmiech dlatego dba o uśmiechy swoich pacjentów i obdarowuje ich swoim własnym. W pracy zawodowej specjalizuje się w asystowaniu oraz profesjonalnej higienizacji pacjentów ortodontycznych.

foto-Beata-łazarska-01-001

Beata Łazarska – rejestratorka

Codziennie wita pacjentów serdecznym uśmiechem, zawsze gotowa do pomocy. Uczestniczy w licznych szkoleniach i warsztatach z zakresu profesjonalnej obsługi pacjenta, nawiązywania i budowania relacji oraz zarządzania dokumentacją medyczną. Dba o organizację pracy, porządek i przyjazną atmosferę w rejestracji.